Новини: Старт "Бюджету шкільних проєктів 2021"
Керування дозволамиКерування дозволами

Старт "Бюджету шкільних проєків 2021"


      З 8 лютого у Вінниці стартує проведення конкурсу «Бюджет шкільних проєктів - 2021». Відтепер у ньому можуть брати участь й учні закладів приєднаних територій, у зв’язку з чим збільшили бюджет конкурсу. Окрім того, цього року на шкільному етапі у закладах освіти за проєкти можна буде проголосувати онлайн. Зміни до порядку проведення конкурсу затвердили сьогодні, четвертого лютого, під час засідання виконавчого комітету міської ради.
      Участь у конкурсі можуть взяти учні 5-11 класів. У закладі мають створити Шкільну координаційну раду, 2/3 складу якої становитимуть учні. Шкільна координаційна рада прийматиме заявки від учнів, розглядатиме пропозиції, визначатиме учнівські проєкти для голосування на шкільному етапі, а також оприлюднюватиме інформацію про конкурс на веб-сайті, офіційних сторінках закладу у соціальних мережах.
       Цьогорічних учасників конкурсу долучать до навчально-просвітницької кампанії «Основи громадської участі» в рамках програми співпраці з Офісом Ради Європи в Україні «Зміцнення участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні». Заходи триватимуть з 8 по 26 лютого. Також школярів ознайомлять з Порядком проведення електронного голосування на онлайн-платформi E-DEM у рамках партнерства зі Щвейцарсько-українською програмою EGAP, яку виконує Фонд Східна Європа.
p1.png