Новини: Відбулося І онлайн-засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет шкільних проектів»
Керування дозволамиКерування дозволами

Відбулося І онлайн-засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет шкільних проектів»

У 2020 році у Вінницькій міській ОТГ вдруге проводиться конкурс «Бюджет шкільних проектів». На міський етап подано 28 учнівських проектів.

З метою оцінювання проектних пропозицій Розпорядженням міського голови від 12.05.2020 р. № 75-Р затверджено склад Координаційної ради конкурсу до якої увійшли лідери учнівського врядування шкіл міста, представники структурних підрозділів Вінницької міської ради, представники громадських організацій.

15 травня 2020 року проведено І онлайн-засідання Координаційної ради конкурсу, у ході якого обговорено питання порядку проведення захисту конкурсних проектів у 2020 році. Більшістю голосів було прийнято рішення щодо кількості проектів-переможців у 2020 році: серед малих проектів (з обсягом фінансування до 100 тис. грн.) буде визначено 2 переможця, серед великих проектів (до 300 тис. грн.) – 6 переможців.

1-2020-6.jpg

Відповідно до Положення про конкурс проекти будуть оцінюватись за такими критеріями: актуальність проекту для учнів, інноваційний потенціал, реалістичність та значущість очікуваних результатів, ефективність використання ресурсів та загальне враження від проекту.

66.jpg

Наприкінці травня 2020 року відбудеться ІІ онлайн-засідання Координаційної ради конкурсу «Бюджет шкільних проектів», під час якого члени Координаційної ради матимуть змогу поспілкуватись з учнями - авторами проектів та виставити відповідні оцінки.

222.jpg


111.jpg