Новини: І засідання Координаційної ради конкурсу "Бюджет шкільних проєктів -2021"
Керування дозволамиКерування дозволами

І засідання Координаційної ради конкурсу "Бюджет шкільних проєктів-2021"

У 2021 році у Вінницькій міській ОТГ втретє проводиться конкурс «Бюджет шкільних проектів». На міський етап подано 33 учнівські проєкти.

З метою оцінювання проектних пропозицій Розпорядженням міського голови від 20.04.2021 р. № 72-Р затверджено склад Координаційної ради конкурсу. Всього у 2021 році до складу якої увійшло 49 членів. Серед них: лідери учнівського врядування шкіл міста, представники структурних підрозділів Вінницької міської ради, представники громадських організацій.

26.05.2021 р. відбулось І онлайн-засідання Координаційної ради конкурсу у ході якого обговорено питання порядку проведення захисту конкурсних проектів у 2021 році. Більшістю голосів було прийнято рішення щодо кількості проектів-переможців у 2021 році: серед малих проектів (з обсягом фінансування до 100 тис. грн.) буде визначено 1 переможця, серед великих проектів (до 300 тис. грн.) – 8 переможців.

Відповідно до Положення про конкурс проекти мають оцінюватись за такими критеріями: актуальність проекту для учнів, інноваційний потенціал, реалістичність та значущість очікуваних результатів, ефективність використання ресурсів та загальне враження від проекту.
Шаблон презентації Місто ідей.jpg